FABRİKA TEMİZLİĞİ

İŞ TELEFONU      :

CEP  TELEFONU    :

  enhastemizlik@gmail.com

  info@enhastemizlik.net

Fabrika temizliği, fabrika temizliği konusunda özel eğitim almış olan uzman personelimiz sayesinde fabrikalarınızın her alanını temizleyerek çalışanlar için uygun sağlıklı çalışma koşullarını yaratmış oluyoruz.

Bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış bir gerçek olan ve tüm dünyada uygulanan yöntemlerden bir tanesi şudur; temiz ve hoş kokulu ortamlarda çalışan personellerin kirli ve kötü kokulu çalışma ortamlarına göre daha fazla performans gösterdiği ve daha verimli olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Tüm bu hususlar değerlendirildiğinde fabrika temizliği çok önemli bir konudur. Özellikle fabrika temizliğinde çalışılan alanların temizlenmesi ve yemekhane temizliği konusu önem arz etmektedir.

Bunların yanında koridorların temizliği ve ofislerin temizliğinin düzenli ve güzel bir şekilde yapılması en doğru ve mantıklı olan temizlik yöntemidir. Tüm bu işlemler bittikten sonra fabrikanın iç alan temizliği tamamlanmış olur. Fakat daha işimiz bitmedi. Fabrikanın dış alanının yani bahçesinin de temizliğinin yapılması gerekmektedir. Fabrika temizliği konusunda çok önemli olan bahçe temizliği tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Öncelikle katı ve kaba atıklar toplanarak işe başlanılan fabrika temizliğinin bahçe temizliği aşamasında işe çöp kutularının boşaltılması ile devam edilir.

Bu işlemlerden sonra daha ince temizlik işlemlerine başlanır. Fabrika temizliği konusunda özel eğitim almış ve bir çok fabrika temizliğin de görev almış olan ENHAS TEMİZLİK FİRMASI personeli bahçe temizliğinizi en güzel şekilde yapacaktır. Fabrikaların bahçe temizliği işlemlerinin tamamlanabilmesi için bahçe zeminin öncelik süpürülmesi gerekmektedir.

Tüm bu işlemlerden sonra fabrika temizliği konusunda işlemler tamamlanmış olacaktır.

 

Fabrikanızın profesyonel anlamda temizliği konusunda ENHAS TEMİZLİK FİRMASI ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Anahtar kelimeler : Profesyonel fabrika temizliği, anadolu yakası fabrika temizliği, avrupa yakası fabrika temizliği, dudullu fabrika temizliği, sanayi sitesi fabrika temizliği, tuzla fabrika temizliği.