TEMİZLİK ELEMANI TEMİNİ - YARDIMCI BAYAN TEMİNİ - RESEPSİYON ELEMANI TEMİNİ

 

  Dış kaynak kullanımı ve çözüm ortaklığı, günümüzde sektörlerin çokça kullandığı hizmet alım şeklidir. Personel ve ekipman yatırımı olmadan şirketlerin temizlik ve diğer hizmetleri çözüm ortalığı olan ikinci şirketlere yaptırmaları önemli avantajlar sağlamaktadır. Şirketlerin, günümüzdeki hızlı değişim ve artan küresel rekabet, işletmelerin giderek daha fazla esnek yapılara sahip olmalarını gerektirmektedir.

ENHAS TEMİZLİK HİZMETLERİ ; Çözüm ortaklarına işe alım süreci, eğitim ve gelişim, personel faaliyetleri, denetleme ve bordrolama hizmetleri sunmaktadır.

ENHAS PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ; Aylık, haftalık, günlük, proje bazlı yevmiyeli elaman ile bordrolu personel temin etmektedir.

Sözleşmeli personel avantajları

 

• Personel arama sürecindeki zaman ve maliyetlerin ortadan kalkması

• Personelin tüm yasal sorumluluklarının yüklenici firmaya ait olması (SSK+Vergi+Hak edeceği Tazminatları + Maaşı Yüklenici tarafından karşılanır.)

• Personelin konusunda deneyim sahibi olması

• Personel memnuniyetsizliği halinde 3 iş günü içinde yüklenici firma

tarafından değiştirilme garantisi

• Hizmet karşılığında kesilecek hak ediş faturası gider olarak gösterileceğinden tamamı yıllık baz da vergilerden düşülerek işletmeye ekstradan maliyet getirmemesi.

• Temizlik hizmetini sektörde uzmanlaşmış kişilere devredilmesi

• İşletmenin temizlik konusunda zaman ayırmayıp kendi işine yoğunlaşması akabinde performansının ve üretiminin artması

Bordolama Hizmetinde aşağıdaki branşlarda eleman verilmektedir.

 

-Temizlik elemanı

-Şoför

-Kurye dağıtım görevlisi

-Sekreter

-Ofis boy

-Çay servis elemanı

-Aşçı

-Kat hizmetleri elemanı

-Kapıcı, site temizlik elemanı

-Bekçi

-Bahçıvan

-Garson

-Resepsiyonist ve karşılama elemanı

-Bulaşıkçı

-Hertürlü vasıflı ve vasıfsız eleman

 

 

ENHAS PROFESYONEL TEMİZLİK FİRMASI, şirketinizin, ofisinizin, evinizin ihtiyacı olan her türlü profesyonel eleman ihtiyacınızı karşılar.

 

Anahtar kelimeler ( key words ) ; profesyonel eleman temini, bakıcı temini, hasta bakıcı temini, gündelikçi bayan temini, yabancı bayan temini, anadolu yakası gündelikçi, anadolu yakası ev temizliği, anadolu yakası günlük bayan temini, maltepe bölgesi ev temizliği, kadıköy bölgesi ev temizliği,ev temizliği yapan firmalar, temizlik elemanı temini, çay servis elemanı, ofis yardımcı personel, ofis boy temini, ofis yardımcı bayan.

İŞ TELEFONU      :

CEP  TELEFONU    :

  enhastemizlik@gmail.com

  info@enhastemizlik.net