Villa temizliği, villa temizliği konusunda kurulmuş ve gerekli eğitimlere tabi tutulmuş olan  villa temizliği ekibimiz tarafından yapılan temizliklerde villanızın en güzel şekilde temizlenmesi sağlanır. ENHAS TEMİZLİK FİRMASI Villa temizliği yaparken uzman personelimiz tarafından temizlik işlemleri gerçekleştirildiği için önemli veya değerli olan hiçbir eşyanız zarar görmeden temizlenir. Nitekim genellik villalarda bulnan antika eşyaların hatırı sayılır değerleri olmaktadır. Bu nedenle özellikle bu değerli eşyalar için temizlik yapılırken bu alanda eğitimini tamamlamış olan personelimiz bu işlemleri kısa süre içerisinde ve itinalı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Villa temizliği konusunda önemli olan farklı bir konu ise villa temizliğinin aşamalarıdır. Villa temizliği yapılırken genellikle üstten alta temizleme yöntemi kullanılmaktadır.

Öncelikle villanın duvarları özenli bir şekilde silinir. Bu işlem sırasında boyanıza veya duvara herhangi bir zarar verilmez. Villa temizliği konusunda duvar temizliği işlemi tamamlandıktan sonra, zemin temizliği işlemine geçilir. Zemin temizliği konusunda eğitim almış ekibimiz tarafından geçekleştirilen çalışmanız tertemiz bir hal alır. Daha önce kararmış veya renk değiştirmiş olan zeminlerinizin ilk günkü parlaklığına kavuşması personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.  Zemin temizliği yapılırken kullanılan temizlik malzemeleri zemininize veya diğer alanlara herhangi bir zarar vermeyecek şekilde özenli olarak seçilmiş olan temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği konusunda gerekli eğitimleri almış olan personelimiz villa içerisinde bulunan salon, banyo, mutfak , diğer odalar ve tuvalet temizliklerini gerçekleştirdikten sonra villanın iç temizliği tamamlanmış olacaktır. Fakat villa temizliği konusunda iç temizlik yapılırken temizlenen tuvaletler özellikle itinalı bir şekilde dezenfekte edilir.

Eğer çıkarılması zor lekeler oluşmuş ise buharlı temizlik yöntemleri ile bu alanların temizlenmesi sağlanır.

 

"ENHAS TEMİZLİK FİRMASI VİLLA TEMİZLİĞİ"

 

Anahtar kelimeler ( key words ) : villa temizliği, anadolu yakası villa temizliği yapan firmalar, avrupa yakası villa temizliği yapan firmalar.

İŞ TELEFONU      :

CEP  TELEFONU    :

  enhastemizlik@gmail.com

  info@enhastemizlik.net